Úvod / O Pebble

O Pebble

Revoluce na vaší ruce

Chytré hodinky Pebble pracují s unikátním barevným E-paper displejem, díky kterému vám již nic důležitého neunikne a navíc šetří energii. Hodinky Pebble tak vydrží v plném nasazení až neuvěřitelných deset dnů. Díky chytrému a jednoduchému rozhraní a unikátnímu systému sledování na časové ose tzn. „timeline“ můžete sledovat všechny informace z vašeho telefonu, aniž byste jej vytáhli z kapsy či batohu.

Revoluce na vaší ruce
Funkčnost především

Funkčnost především

Není náhodou, že chytré hodinky Pebble vznikly za přispění velkého týmu vývojářů a IT geeků, kteří řešili primárně funkčnost. Hodinky Pebble jsou uživatelsky přívětivé, přehledné, jejich nošení je každodenní radost. Hodinky jsou vodotěsné, běžně je tedy můžete používat při sportu, plavání, lehkém potápění, opustit je nemusíte ani při ranní sprše. Tělo hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli s PVD vrstvou, která displej chrání před poškozením. Samotné šasi hodinek je u většiny modelů příjemně zakřivené, u modelu Round jde pak o super tenké, lehounké tělo.

Moře aplikací

Hodinky Pebble jsou o aplikacích. Jsou vybaveny spoustou nativních, užitečných aplikací. Nové aplikace z třetích stran vznikají na otevřené platformě každým dnem, aktuálně jsou jich k dispozici desetitisíce. Unikátní je taktéž možnost ladit si vzhled svých hodinek za pomoci jednoduché instalace nových vzhledů … opětovně můžete vybírat z tisícovek vzhledů. S Pebble se prostě nenudíte.

Moře aplikací

Klíčové vlastnosti

Display: Barevný e-paper displej s LED podsvícením Výdrž baterie: Až 10 dní
Kompatibilita: iOS 8 a vyšší nebo Android 4.0 a vyšší Voděodolnost: Do 50m
Nabíjení: Kabel s magnetem (USB) Vibrace: Pro diskrétní upozornění
mypebble

Novinky, aktuality, recenze, návody a tipy k chytrým hodinkám Pebble.

img img

© 2019 RECALL s.r.o. všechna práva vyhrazena

Kubatova 6, 370 04 České Budějovice

info@recall.cz